SHANTI karštų akmenų viso kūno masažas!

Subačiaus g. 17, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje Išsaugoti Šiuo metu pasiūlymu domisi 1 žmogus

SPA SHANTI

Subačiaus g. 17, Vilnius

Norėdami iš karto rezervuoti vietas, paskambinkite arba parašykite žemiau nurodytais kontaktais ir informuokite, kad vyksite su kelioniupanorama.lt kuponu!

Visiems pasirinkimams priklauso

  • Pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais;
  • Viso kūno masažas;
  • Ajurvedinė arbata;
  • Dušas

Apie viešbutį

Tai populiariausias tradicinis indiškas masažas, kurio vardą rasite visame pasaulyje. Tačiau čia jis unikalus, absoliučiai pritaikytas šiuolaikiniam europiečiui. Sakoma, kad “Shanti Kerala” -  visų masažų geriausių savybių rinkinys. Nėra nė vienas kūno vietos (pradedant kojų piršteliais ir baigiant ausimis), kuri nebūtų pamaloninta šio užburiančio masažo.

Masažą galima daryti kiekvieną dieną. Jis padeda pašalinti neigiamą per dieną susikaupusią energiją, po jo žmogus jaučia palengvėjimą ir ramybę. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, geriau įsisavinamas deguonis, gerėja raumenų darbingumas, jie greičiau atsinaujina po fizinių krūvių. Masažas puikiai veikia sąnarių sistemą: gerėja aprūpinimas krauju, stiprėja sausgyslės ir raiščiai, mažėja patinimai.

Čia dirbama pagal laikrodžio rodyklę pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnais, krumpliais, alkūnėmis. Keralos masažo metu atliekami įvairiausių masažo technikos judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas. Masažuojant žmogaus protas nurimsta ir patenka į meditacinę būseną. “Kerala” skirta ne tik kūnui, bet sielos palaimai. Tai harmoningas, balansuojantis masažas, kurio sudėtingumu niekas neabejoja. Kaip ir, žinoma, jo stipriausiu poveikiu.

Kita informacija

  • Prieš atvykstant būtina iš anksto rezervuoti laiką ir informuoti dėl kokio Kelionių Panoramos pasiūlymo kreipiatės nurodant kupono numerį;
  • Pasiūlymai galioja:
  • VILNIUJE, Subačiaus g. 17; +370 606 75557; vilnius@spashanti.lt
  • Darbo laikas: I - III nuo 10:00 iki 21:00 val.; IV - VI nuo 10:00 iki 21:00 val.; VII nuo 10:00 iki 21:00 val.
  • KAUNE, Laisvės al. 3; +370 616 88777; kaunas@spashanti.lt
  • Darbo laikas: I - VII nuo 10:00 iki 21:00 val.; VII (Nedirba vasaros metu)

SPA SHANTI

Subačiaus g. 17, Vilnius

Norėdami iš karto rezervuoti vietas, paskambinkite arba parašykite žemiau nurodytais kontaktais ir informuokite, kad vyksite su kelioniupanorama.lt kuponu!

Turite klausimų? Mielai atsakysime!

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau