Populiariausi Bulgarijos kurortai

2022-03-18
#Kelionių patarimai
#Naudinga informacija
#Užsienio kelionės

Švelnus klimatas, nuostabi gamta ir kraštovaizdžiai bei kultūros įvairovė - tai yra pagrindinės priežastys, kodėl keliautojai renkasi Bulgariją. Ši kryptis tinka tiek keliaujantiems su vaikais, poroms ar didesnėms kompanijoms - žemos kainos, trumpas skrydis, plati viešbučių ir pramogų pasiūla, nuostabūs paplūdimiai ir šviežias maistas - tai ko reikia pačioms geriausioms atostogoms! 
 
Bulgarijoje yra nemažai kurortų, kuriuose galite leisti atostogų dienas, tačiau patys populiariausi yra keli, kuriuos ir pristatome šiame straipsnyje.
 
Auksinės kopos. Vienas  didžiausių ir populiariausių Bulgarijos kurortų, kuris yra pripažintas pačiu švariausiu ir ekologiškiausiu visoje Bulgarijoje! Kurortas yra įsikūręs nacionalinio parko teritorijoje ir jam yra suteiktas Mėlynosios vėliavos apdovanojimas.
 
Auksinės kopos puikiai tinka tiems, kurie atostogas nori leisti aktyviai, jame gausu pramogų bei lankomų objektų. Šis kurortas taip pat garsėja mineralinio vandens šaltiniais, kurie naudojami SPA centruose. bulgarijos kurortai
 
Šv. Konstantinas ir Elena. Tai seniausias Bulgarijos kurortas, įsikūręs nuostabaus grožio įlankoje. Nuo seno jis žinomas kaip sanatorijų ir ramaus poilsio oazė, tačiau šiais laikais turistai čia vyksta ne vien dėl gydomųjų procedūrų. Juos traukia įspūdinga gamta, smėlio paplūdimiai bei švari jūra. Šis kurortas taip pat garsėja mineralinio vandens šaltiniais. ŠV. Konstantino ir Elenos kurortas rekomenduojamas ramiam šeimų poilsiui, mėgstantiems laiką leisti gamtoje.
Sv. Konstantinas ir Elena Bulgarija

Saulėtas krantas. Vienas didžiausių ir turistų mėgstamiausių kurortų, kuriame gausu puikiai prižiūrėtų ir tvarkingų paplūdimių. Saulėtas krantas pasižymi pramogų gausa: kurorte yra šimtai įvairiausių restoranų, barų, naktinių klubų, atrakcionų vaikams, vandens pramogų. Šis kurortas sparčiai plečiasi, kiekvienais metais pasiūlydamas naujus viešbučius ir pramogas turistams. Verta paminėti, jog ilsėdamiesi Saulėtame krante galėsite grožėtis Stara Platinos kalnų masyvo vaizdais.
Sauletasis krantas Bulgarija 

Šv. Vlasas. Tai vienas naujausių Bulgarijos kurortų. Jei savo atostogas norite praleisti itin moderniai ir šiuolaikiškai, šis kurortas kaip tik jums! Šv. Vlasas įsikūręs kalnų apsuptyje tad vaizdai čia išties stulbinantys!  Šiame kurorte taip pat yra didžiausia Bulgarijos prieplauka, kurioje galėsi išsinuomoti jachtą ir ja pasiplaukioti.Sv.Vlasas Bulgarija 

Nesebaras. Šis kurortas puikus pasirinkimas tiems, kurie poilsį paplūdimyje nori derinti su istorinių vietų lankymu. Nesebaras – vienas seniausių Europos miestų, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą, tad pasivaikščiojimai jame paliks nepamirštamus įspūdžius, o  po pasivaikščiojimų senamiestyje galėsite mėgautis plačiais smėlio paplūdimiais. Nesebaras – puiki vieta šeimų poilsiui, čia yra įkurta šeimų poilsiui skirta viešbučių zona iš kurios lengvai galėsite pasiekti ir patį miesto centrą.Nesebaras Bulgarija 

Burgasas. Tai vienas didžiausių Bulgarijos miestų. Šis kurortas puikiai tiks aktyvaus poilsio mėgėjams. Be švarių ir tvarkingų paplūdimių, kuriuose galėsite ramiai ilsėtis, Burgase rasite begales galimybių aktyviai praleisti laiką: pažintiniai turai po miestą, daug muziejų ir kultūrinių vietų, SPA centrai, vyno degustacijos, naktinės pramogos ir kt.

Atostogų pasiūlymų Bulgarijoje ieškok ČIA.Burgasas-Bulgarija

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau