TOP 5 faktai ką pamatyti egzotiškoje Šri Lanką

2023-12-06
#Naudinga informacija

Šri Lanka - viena populiariausių krypčių Kalėdoms ir saulėtoms žiemos atostogoms, kurią pasieksite tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus!

Čia patirsite pasakišką nuotykį: vandens šėlionės nuostabiuose tropiniuose paplūdimiuose, emocinės pusiausvyros susigrąžinimas įspūdingose šventyklose, gardžiausi vietinio maisto aromatai, o be viso to, dar galėsite išpildyti ir seną savo svajonę – pamatyti laukinius gyvūnus!

Drambliai Šri Lankoje

5 faktai apie tai, kas slypi Šri Lankoje:

  • Pietvakarinėje salos dalyje lepins sausasis sezonas nuo gruodžio iki kovo mėn. Vidutinė oro temperatūra siekia apie 27 °C, kuri krenta tik kylant į kalnus.

  • Arbatos plantacijų rojus: Šri Lanka yra viena iš didžiausių arbatos gamintojų pasaulyje garsėjanti ceilono arbata.

  • Čia yra viena seniausių pasaulyje šventyklų – Sri Dalada Maligawa, kurioje laikoma Buddho dantų relikvija. Manoma, kad 540 m. pr. Kr. kremavus Budą, buvo ištraukti keturi jo dantys.

  • Drambliai čia laikomi šventa gyvūnų rūšimi - jie žmogaus palydovai, draugai ir pagalbininkai, kurie dalyvavo miestų statybose ir mūšiuose. Juos išvysite Yala arba Udawalawe nacionaliniuose parkuose, Pinavelos dramblių prieglaudoje arba tiesiog kelyje.

  • Stūkso 8 UNESCO stebuklai: Dambulos olos šventykla, Kandžio, Polonnaruwa, Sigiriya ir Anuradhapura miestai, Centrinės Šri Lankos aukštumos, Galle senamiestis, Sinharaja miško rezervatas.

Pažinkite ir jūs Šri Lanką iš arčiau!

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau