Turkijos viešbučiai, turintys šildomus baseinus

2022-10-01
#Naudinga informacija

Šeimos, vykstančios atostogauti su mažamečiais vaikais, dažnai viešbučio pasirinkimui skiria itin daug dėmesio ir jį renkasi įvertindami daug įvairių kriterijų, vienas iš jų - ar viešbutis turi šildomus lauko baseinus. Ypatingai šis klausimas aktualus sezono pradžioje ir pabaigoje. Šiame įraše pateikiame populiariausių Turkijos viešbučių sąrašą, idealiai tinkančių atostogoms su mažamečiais vaikais bei turinčius šildomus baseinus.

Sąraše pateikiame populiariausius viešbučius Turkijoje, turinčius šildomus lauko baseinus, jų yra kur kas daugiau, tad jei neradote sau tinkamo viešbučio, galite užpildyti užklausos formą ir pateiksime Jums individualų pasiūlymą.

LONG BEACH RESORT HOTEL & SPA DELUXE 5*

Šis viešbutis vienareikšmiškai yra šeimų pasirinkimas numeris vienas, keliaujant kartu su vaikais! Jame yra didžiulė teritorija su daugybe baseinų ir vandens kalnelių. Animatoriai visų atostogų metu neleis nuobodžiauti ir įtrauks į aktyvias veiklas tiek Jus, tiek Jūsų vaikus. Mažųjų keliautojų šiame viešbutyje laukia išties įsimintinos atostogos! Čia juos tikrai pradžiugins karuselės, vandens kalneliai, įvairios veiklos ir mini diskotekos. Čia rasite šildomą vaikų baseiną lauke.

Viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

HAYDARPASHA PALACE 5*

Viešbutis puikiai pritaikytas šeimos atostogoms - jame vyksta įvairios pramogos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Kambariai šviesūs ir erdvūs, o viešbučio infrastruktūra patogiai išvystyta. Yra šildomi lauko ir vidaus baseinai, atsižvelgiant į oro sąlygas.

Viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*

Kompaktiška teritorija, šiuolaikiškai įrengti jaukūs ir erdvūs numeriai, daugybė baseinų vaikams ir suaugusiems, didelis vandens parkas. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui. Šildomas lauko baseinas, priklausomai nuo oro sąlygų.

Viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

ORANGE COUNTY RESORT HOTEL ALANYA 5*

Okurdžalaro gyvenvietėje, ant jūros kranto esantis viešbutis turi nedidelę, tačiau patogiai išplanuotą ir tvarkingą teritoriją. Poilsiautojai šį viešbutį vertina dėl įvairaus ir skanaus maisto bei nepriekaištingo aptarnavimo. Rekomenduojamas ramesniam šeimų poilsiui. Yra šildomas baseinas su vandens kalneliu, bei vidaus baseinas, priklausomai nuo oro sąlygų.

Viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

AKKA ANTEDON HOTEL 5* 

Puikus viešbutis, turintis didelę, prižiūrėtą ir žalią teritoriją, platų paplūdimį. Erdvūs, jaukiai bei skoningai įrengti numeriai. Viešbutis orientuojasi į komfortišką šeimų poilsį. Šeimyniniai numeriai yra atskirame korpuse, tad šeimos ilsisi pilnavertiškai. Viešbutyje didelis dėmesys skiriamas vaikams, yra vienas didžiausių vaikų klubų, atskiras meniu ir restoranas, žaidimų aikštelės, vandens kalneliai. Yra šildomas vidaus, lauko baseinai, bei baseinas su vandens kalneliu, atsižvelgiant į oro sąlygas.

Viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

DELPHIN BE GRAND 5*

VIP klasės viešbutis, savo svečiams siūlantis itin kokybišką poilsį. Viešbutis turi atskirą priėjimą prie Lara smėlio paplūdimio. Didžiulius komplekso baseinus supa milžiniškas architektūrinis sodas. Stilinguose restoranuose ir baruose nuolat atnaujinami valgiaraščiai ir pramoginės programos. Erdvūs ir konfortiški numeriai, iš kai kurių matyti Viduržemio jūra. Rekomenduojama šeimų poilsiui. Šildomas vidaus/lauko baseinas.

Viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau