Nauji poilsiautojų įpročiai: renkasi ne šalį, o patikusį viešbučių tinklą

2019-02-01
#Užsienio kelionės

Kelionių ekspertai įžvelgia naujas atostogų tendencijas – labiau patyrę poilsiautojai renkasi tam tikro, jiems patikusio viešbučių tinklo viešbučius. Tokiu būdu nekyla netikėtumų nuvykus poilsiauti, taip pat užsitikrinama norima paslaugų kokybė.

Pasirinkite – ar ieškote nesibaigiančių vakarėlių, ar šeimyniško poilsio su vaikais, o gal visiškos ramybės

Kad kuo geriau pailsėtumėte, kelionių ekspertai pataria savo lūkesčius ir norus išsakyti iš anksto. Net ir to paties viešbučių tinklo viešbučiai gerokai skiriasi tarpusavyje. Vieni daugiau orientuoti į visiškos ramybės ieškančius suaugusiuosius. Kituose rasite daugiau suaugusiems skirtų pramogų, diskotekų, koncertų, SPA paslaugų. Be abejo, šeimoms skirti viešbučiai taip pat naudojasi nemenku populiarumu, juose iki smulkmenų apgalvotos pramogos tiek mažyliams, tiek paaugliams, tiek jų tėvams ar seneliams.

Viešbučiuose suaugusiems dėl personalo dėmesio neteks rungtyniauti su vaikais

„Apie viešbučius suaugusiems sužino ir juos renkasi vis daugiau poilsiautojų, tad stebime vis didėjantį šio atostogų varianto populiarumą. Tokio tipo viešbučiuose tiek interjeras, tiek maistais ir pramogos sukurti tik subrendusiems žmonėms, todėl čia nerasite vaikams skirtų meniu ar pramogų zonų, visas dėmesys koncentruojamas tik į suaugusius“,   – komentuoja kelionių ekspertė Kristina Graužinienė. Pasak jos, tokio tipo viešbučių klientai yra ypač lojalūs – iki penktadalio klientų į juos atvyksta du ir daugiau kartų. Yra ir poilsiautojų, kurie tame pačiame viešbutyje apsistoja net keliasdešimt kartų. Daugiausia svečių sugrįžta dėl patikusios aptarnavimo kokybės ir asmeninio dėmesio kiekvienam atvykusiam. Nuolat sugrįžtančius poilsiautojus dažniausiai žavi išskirtinė prabanga, iki detalių apgalvotas interjeras, platus tik suaugusiems skirtų pramogų pasirinkimas.

Šeimyniniai viešbučiai nuo buities rūpesčių atpalaiduoja tėvus

Kaip sako kelionių ekspertė, būtent šeimos su mažamečiais vaikais ypač vertina viešbučių kokybę. Kuo aukštesnės klasės viešbutį pasirinksite, tuo daugiau surasite pramogų vaikams. Vandens baseinų, kalnelių ir čiuožynių gausa daugelyje viešbučių neretai primena atrakcionų parkus, o specialiai vaikams sudarytas valgiaraštis tinka ir išrankiausiems gurmanams. Prabangesni viešbučiai puikiai išnaudoja pietų šalims būdingus ankstyvus saulėlydžius ir vakarais jų teritorijose sužimba tūkstančiai įvairiaspalvių lempučių. Kiekviena poilsio zona apšviesta, kiekviena detalė apgalvota taip, kad ir sutemus aplinka galėtų mėgautis ir vaikai, ir suaugę.

Raudonoji jūra nustebina net daug mačiusius nardytojus

Mėgstantys nardyti ar užsiimti ekstremaliu vandens sportu, pasikonsultavę su kelionių ekspertais, taip pat nesunkiai atras vietas, kur jų lauks dideli jūros plotai, tinkamas vėjas ir specialiai tokiam poilsiui sukurta infrastruktūra. Pritrenkiantys povandeniniai Raudonosios jūros vaizdai sužavės net daug mačiusius nardytojus. Būtent Raudonoji jūra laikoma viena iš geriausių nardymo vietų pasaulyje, kurioje nardytojus vilioja ne tik įspūdinga gyvūnijos įvairovė, bet ir didingi rifai, laivų nuolaužos, lagūnos bei koralai.

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau