Prabangios atostogos – VISAI ČIA PAT!

2020-02-16
#Užsienio kelionės

Keliautojai tampa vis labiau išprusę – gauna didesnes pajamas, yra sukaupę nemenkos kelionių patirties. "Jų nenustebinsi tik apgyvendinimo planu „viskas įskaičiuota“ ir žydru baseinu"- sako kelionių organizatoriaus vadovė Kristina Graužinienė.

Pasirodo, norint rasti išskirtinę prabangą visai nereikia keliauti į kitą pasaulio kraštą.

„Daugelis ieško prabangos tokiuose egzotiškuose pasaulio kampeliuose, kaip Balio salynas, Indonezija ar Maldyvų salos Indijos vandenyne, bet tai kainuoja daug.

Ne visada būtina skristi šešiolika ar daugiau valandų, norint pasiekti egzotišką pasaulio kampelį, negana to, reikia numatyti, kad atostogos užtruks ne vieną savaitę.

Daugeliui pamiršta, o gal nežinoma alternatyva slepiasi visai čia pat – lėktuvu per tris valandas galima pasiekti Turkiją ar Egiptą, kuriuose gausu prabangių apgyvendinimo vietų“, – sakė K. Graužinienė.

Ekspertė yra pastebėjusi, kad keliautojai pradėjo ieškoti ir vertinti išskirtinumą, svarbus ir netikėtumo efektas.

„Klientams jau netinka, pavyzdžiui, Tailandas – jie ieško naujų vaizdų akims ir malonių pojūčių. Ši tendencija aktuali ne tik kelionių srityje – žmonės paragavę pasaulio skonių, keliavę, išmaišę visą pasaulį.

Kaskart grįžus iš atostogų su kita kelione siajami dar didesni lūkesčiai. Itin prabangių viešbučių nėra daug, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Viešbučiai, su kuriais mes bendradarbiaujame, siūlo ne tik aukščiausio lygio aptarnavimą, bet ir pateisina požiūrį, jog „klientas yra Dievas“, tad stengiamasi priartėti prie svečio ir jo keliamų aukštų reikalavimų bei poreikių“, – pasakojo K.Graužinienė.

Keliones organizuojančios įmonės vadovė teigia, kad išskirtinis poreikis keliamas kokybei. „Neužtenka, kad būtų gražu. Siekiama tinkamo, profesionalaus aptarnavimo, išskirtinai patiekiamo maisto, o ypatingose vietose įamžinti kadrai atsiduria socialiniuose tinkluose“, – šyptelėjo pašnekovė.

Prabangiausiose viešbučiuose kasmet ilsisi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio žvaigždės. Nenustebkite viešbučio erdvėje pamatę krepšinio legendomis vadinamus Lietuvos sportininkus ar pasaulinės šlovės pasiekusius užsienio atlikėjus.

Aukščiausio lygio aptarnavimą ir viešbučių tinklus renkasi vertinantys išskirtinumą ir kokybę. Pavyzdžiui, „Regnum Carya“ įsikūręs „Carya“ golfo klubo pušų apsuptyje, svečiai gali mėgautis balto smėlio paplūdimiu ir erdviais numeriais, iš daugumos jų atveria vaizdas į Viduržemio jūrą.

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau