TOP 5 populiariausi VIP klasės viešbučiai Turkijoje

2022-05-21
#Užsienio kelionės
#Viešbučių apžvalga

Turkija garsėja kaip populiariausia poilsiautojų kryptis pavasario - rudens sezonais. Vieni renkasi penkių „žvaigždučių“ viešbučius su dešimtimis baseinų, kitiems mielesni miesto centre esantys viešbutukai. Populiariausi viešbučiai tie, kurių kainos atitinka  gaunamą paslaugų kokybė ir yra geros klasės viešbučiai, tačiau kokia gaunama paslaugų kokybė VIP klasės viešbučiuose ir kuo jie ypatingi? Šiame straipsnyje pristatome 5 populiariausius VIP klasės viešbučius, esančius Turkijoje.


RIXOS PREMIUM TEKIROVA

Tai vienas populiariausių ir garsiausių “premium” klasės viešbučių, puikiai tinkantis poroms ir šeimoms su vaikais. Šiame viešbutyje siūlomi įvairūs apgyvendinimo variantai, didelių šeimų apgyvendinimo galimybės. Čia rasite didelį pasirinkimą vandens kalnelių, baseinų. Dienos metu vyksta animacijos užsiėmimai,  įdomūs pramoginiai renginiai. Viešbutis siūlo svečiam pasivaišinti 6 “a la carte” restoranuose. Labiausiai rekomenduojamas poroms, draugų kompanijoms ir šeimyniniam poilsiui. Viešbutis įsikūręs vienoje kalnuočiausių Turkijos vietų - Kemer regione.

Šio viešbučio pasiūlymą galite rasti ČIARIXOS PREMIUM TEKIROVA

 

REGNUM CARYA

Pranbangiausiame Turkijos kurorte, Beleke, esantis viešbutis yra įsikūręs „Carya“ golfo klubo pušų apsuptyje. Didelė teritorija, balto smėlio paplūdimys, labai gražūs ir erdvūs numeriai. Viešbutis idealiai tinkantis šeimoms su vaikais. Siūlomas apgyvendinimas vilose su VIP paslaugomis (yra net 20 tokių vilų). 2015 metais šiame viešbutyje vyko didžiojo dvidešimtuko susitikimas (G-20)! 

Šio viešbučio pasiūlymą galite rasti ČIA.REGNUM CARYA

 

PALOMA FINESS SIDE

Tai naujas "Paloma" tinklo, aukšto aptarnavimo lygį siūlantis viešbutis, kuris orientuojasi į itin išrankių poilsiautojų poreikius. Ypatingas dėmesys skiriamas detalėms, o viešbučio šūkis yra "balansas ir harmonija"! Erdvūs ir stilingai įrengti numeriai, paslaugus ir draugiškas personalas, puikūs restoranai, kuriuose rasite itin kokybišką maistą. Viešbutis turi savo ūkį šalia Kušadasio, didelė dalis daržovių užauginta nuosavame ūkyje, tad viešbučio svečiams tiekiamas ekologiškas, organinis maistas ir savos gamybos vynas. Viešbutis yra įsikūręs viename jauniausių Turkijos kurortų - Sidėje, kuris garsėja savo turtinga istorija ir Antikinės Romos palikimais.

Šio viešbučio pasiūlymą galite rasti ČIA.PALOMA FINESS SIDE

 

VOYAGE BELEK GOLF & SPA

Šis viešbutis yra puikus pasirinkimas mėgstantiems aktyvų poilsį. Viešbutis turi didelę ir išpuoselėtą teritoriją. Stilingai įrengti kambariai, restoranas, barai. Daug įvairios veiklos tiek vaikams, tiek suaugusiems, todėl atostogų metu bus užimti visi. Viešbutyje vykstantys pramoginiai dienos ir vakaro renginiai garantuoja puikias atostogas! Šis viešbutis yra Belek regione - viename prabangiausių visoje Turkijoje.

Šio viešbučio pasiūlymą galite rasti ČIA.VOYAGE BELEK GOLF & SPA

 

MAXX ROYAL KEMER

Šis, itin prabangus viešbutis, yra įsikūręs Kemer regione.  “Maxx Royal Kemer” viešbutis turi išpuoselėtą didelę teritoriją bei siūlo aukšto lygio aptarnavimą, apgyvendinimą erdviuose ir stilinguose numeriuose, daugybę barų ir restoranų. Siūlomas maistas yra labai įvairus, aukštos kokybės ir patenkins net išrankiausiųjų skonius.  Rekomenduojamas porų poilsiui, šeimyniniam poilsiui su vaikais ar sporto ir aktyvaus poilsio mylėtojams.

Šio viešbučio pasiūlymą galite rasti ČIA.MAXX ROYAL KEMER

Visi šie viešbučiai yra ypatingi, jų siūlomą paslaugų kokybė ir teritorija viršija lūkesčius, tad visų atostogų metu jausitės tarsi rojuje. Išsirinkus tinkamiausią viešbutį jūsų atostogoms, jis patenkins net pačių išrankiausių poreikius. „Kelionių Panorama“ komanda visada maloniai nusiteikusi Jums padėti ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. 

 

VIP klasės viešbučių paketus galite ieškoti ČIA.

 

 

 

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau