TOP Turkijos viešbučiai atostogoms su vaikais

2022-07-01
#Užsienio kelionės
#Viešbučių apžvalga

Turkiją, kaip atostogų kryptį, labai dažnai renkasi šeimos, keliaujančios kartu su vaikais. Viešbučiai, su viskas įskaičiuota paketais, didelėmis teritorijomis, kuriose gausu baseinų ir pramogų vaikams leidžia turėti nerūpestingas ir įsimintinas atostogas tiek Jums tiek Jūsų vaikams. Tad šiame straipsnyje pristatome populiariausius viešbučius Turkijoje, kuriuose atostogaujant šeimos su vaikais turės daugybę užsiėmimų, pramogų ir atostogų metu tikrai nenuobodžiaus!

LONG BEACH RESORT HOTEL & SPA DELUXE 5* 

Šis viešbutis vienareikšmiškai yra šeimų pasirinkimas numeris vienas, keliaujant kartu su vaikais! Jame yra didžiulė teritorija su daugybę baseinų ir vandens kalnelių. Animatoriai visų atostogų metu neleis nuobodžiauti ir įtrauks į aktyvias veiklas tiek Jus, tiek Jūsų vaikus. Mažųjų keliautojų šiame viešbutyje laukia išties įsimintinos atostogos! Čia juos tikrai pradžiugins karuselės, vandens kalneliai, įvairios veiklos ir mini diskotekos.

Šio viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.


MUKARNAS SPA & RESORT HOTEL 5* 

Šio viešbučio teritorija nėra itin didelė, bet labai jauki, gražiai apželdinta. Be visa to, joje rasite kelis baseinus, vandens kalnelius, SPA centrą. Viešbutis įsikūręs prie pat paplūdimio, tad jūrą pasieksite vos per kelias minutes! Vaikams yra įrengtos karuselės, žaidimų kambarys ir mini klubas. Šis viešbutis idealiai tinka ramesniam šeimyniniam poilsiui su vaikais.

Šio viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.


DELPHIN DELUXE RESORT 5*

Šis viešbutis, įsikūręs ant jūros kranto ir turintis didžiulę teritoriją, siūlo daugybę pramogų šeimoms! Teritorijoje yra baseinai, 2 iš jų skirti tik vaikams, vandens kalneliai, mini klubas, žaidimų aikštelė, restoranai, kuriuose rasite specialius meniu vaikams. Paplūdimyje yra pirsas nuo kurio galėsite stebėti pasakiškus saulėlydžius. Šis viešbutis atostogautojų vertinamas ir dėl nepriekaištingo aptarnavimo.

Šio viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

MERYAN 5* 

Viešbutis įsikūręs šalia smėlio paplūdimio. Komplekse yra didelis lauko baseinas ir terasa su lauko gultais. Vaikų atostogoms viešbutis siūlo atskirus baseinus vaikams, žaidimų aikšteles, vaikų diskotekas, mini klubą, restorane pateikiamas specialus meniu vaikams. 

Šio viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*

Tai vienas populiariausių ir garsiausių “premium” klasės viešbučių idealiai tinkantis šeimoms su vaikais. Šiame viešbutyje siūlomi įvairūs apgyvendinimo variantai, didelių šeimų apgyvendinimo galimybės. Čia rasite didelį pasirinkimą vandens kalnelių, baseinų. Dienos metu vyksta animacijos užsiėmimai, įdomūs pramoginiai renginiai. Vaikams sukurtos specialios žaidimų aikštelės, įspūdingos vaikiškos pilys. Viešbutis įsikūręs labai gražioje, vienoje kalnuočiausių Turkijos vietų - Kemer regione.

Šio viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

LONICERA WORLD RESORT 5* 

Viešbutis yra įsikūręs gražioje Fuglos įlankoje, Inčekume - populiariame Alanijos regiono kurorte, kuris pasižymi smėlėtais paplūdimiais bei krištolo skaidrumo vandeniu. Tai populiariausias Turkijos Rivjeros pakrantės ruožų.

Komplekse yra lauko baseinai, vandens pramogų parkas, atvira terasa, vaikų žaidimų aikštelė, kurioje vaikai aktyviai praleis laiką prižiūrimi vaikų animatorių. Viešbutyje taip pat siūlomos auklių paslaugos (už papildomą mokestį).

Šio viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

EFTALIA OCEAN 5*

Viešbutis, puikiai tinkantis visos šeimos atostogoms! Naujai pastatytas "Eftalia Ocean" viešbutis yra įsikūręs ant jūros kranto bei turi labai gražią, išpuoselėtą teritoriją, kurioje rasite net 8 baseinus, 12 vandens kalnelių bei SPA centrą.  Viešbutis pasižymi puikiu aptarnavimu. Paplūdimyje yra įsikūręs milžiniškas pramogų kompleksas „Eftalia Island“, kuriame daugybė pramogų visai šeimai, vandens kalneliai ir atrakcionai.

Šio viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

KAMELYA K CLUB 5* 

Viduržemio jūros pakrantėje įsikūrusiame dideliame poilsio komplekse „Kamelya Aishen K Club“ vyksta pramoginės programos ir sporto užsiėmimai, yra vaikų klubas, vandens kalneliai ir platus smėlio paplūdimys su nuožulniu įėjimu į jūrą.

Viešnagės metu kartu su vaikais galėsite pažaisti futbolą, tinklinį, krepšinį ir tenisą, paplaukioti baseine su vandens čiuožyklomis, baidarėmis ir vandens dviračiais bei pailsėti kaitindamiesi saunoje.

Šio viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

UTOPIA RESORT & RESIDENCE 5* 

Nuostabus viešbutis, kurioje Jūsų ir vaikų atostogas iš realybės gali persikelti į utopinį pasaulį, kuriame išsipildo viskas, ko norite! Šis viešbutis gali didžiuotis labai gražiai apželdinta teritorija, kurioje puikiai jausis kiekvienas gamtos mylėtojas. 

Viešbutis siūlo platų pasirinkimą vaikų pramogoms. Čia rasite atskirus baseinus vaikams, vandens kalnelius, žaidimų aikšeles, mini klubą, kuriame mažuosius nuolat linksmina animatoriai.

Šio viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

EFTALIA SPLASH 5* 

Viešbutis siūlo didelį pramogų pasirinkimą aktyviam poilsiui: sportiniai renginiai, pramoginiai renginiai vaikams ir suaugusiems, didelis vandens parkas. Eftalia tinklas turi pramogų salą, kuri vadinasi "Eftalia Happyland", čia yra daug vandens kalnelių, įvairių pramogų, tad vaikai tikrai nenuobodžiaus ir įsimintinai praleis savo atostogas!

Šio viešbučio pasiūlymą rasite ČIA.

Turkijos kryptis yra puikus sprendimai keliaujant su vaikais. Visų šių viešbučių teritorijose pramogaujantys vaikai bus saugūs ir linksmai leis laiką su kitais bendraamžiais bei  animatoriais. Atostogų metu patirsite pačių geriausių pojūčių ir prisiminimų ne tik Jūs, bet ir Jūsų vaikai. Jeigu dvejojate ir nežinote, kurį viešbutį pasirinkti, „Kelionių Panorama“ komanda visada maloniai nusiteikusi Jums padėti ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Susisiekime!

Galite pildyti užklausą asmeniniam pasiūlymui ČIA

Arba susisiekti šiais kontaktais:

+370 700 66667

info@kelioniupanorama.lt

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau