Kryptis
Pasirinkite
TOP KRYPTYS
KITOS
ATSTATYTI
Mėnuo
Pasirinkite
VASARA
RUDUO
ŽIEMA
PAVASARIS
ATSTATYTI
Kaina asmeniui
Visos kainos
KAINA ASMENIUI
ATSTATYTI
Daugiau pasirinkimų
Pasirinkite
TRUKMĖ
TIPAS
TRANSPORTAS
ATSTATYTI
TRUKMĖ
Pasirinkite
TRUKMĖ
TIPAS
Pasirinkite
TIPAS
TRANSPORTAS
Pasirinkite
TRANSPORTAS
EILIŠKUMAS
Pasirinkite
EILIŠKUMAS
ATSTATYTI

Kelionės į Graikiją pasiūlymai

 

Keliautojus atostogos Graikijoje vilioja savo turtinga istorija, kultūra bei, žinoma, vaizdingais kraštovaizdžiais ir įspūdingo grožio paplūdimiais. Pagrindinės Graikijos salos į kurias keliauja poilsiautojai yra šios: Kreta, Rodas, Korfu, Peloponesas, Taso, Zakintas ir Santorini.

Kada vykti į Graikiją?

Graikijoje sezonas tęsiasi nuo Gegužės iki Spalio mėnesio. Daugiausia turistų Graikijos miestai sulaukia Liepos ir Rugpjūčio mėnesiais, tad jei norite išvengti didelių turistų srautų, rekomenduojame kelionę į Graikiją planuotis pavasarį ar rudens metu.

Kokiems keliautojams tinka kelionės į Graikiją?

Keliones į Graikiją dažniausiai renkasi poilsiautojai, kurie daugiau laiko planuoja praleisti aktyviai keliaudami, tačiau ši kryptis vis labiau populiarėja ir kaip poilsinė, kai didžiąją laiko dalį keliautojai ilsisi viešbučių kompleksuose. 

Kur apsistoti Graikijoje?

Kadangi poilsinės kelionės į Graikiją garsėja savo kraštovaizdžiais ir lankytinais objektais.  nerasite tokio didelio viešbučių kompleksų pasirinkimo, tačiau juos keičia jaukūs, boutique stiliaus viešbučiai, kuriuose poilsis Graikijoje gali būti dar nuostabesnis ir autentiškesnis.

Kiek laiko trunka skrydis į Graikiją?

Skrydžiai į Graikiją iš Lietuvos trunka apie 3 val.

Kiek kainuoja nuvykti į Graikiją?

Kainos priklauso nuo pasirinkto atostogų laiko bei viešbučio. Ankstyvą pavasarį bei vėlyvą rudenį ekonominės klasės viešbučiai su pusryčiais gali kainuoti nuo 300 €, aukštesnės klasės viešbučiai su viskas įskaičiuota ar daliniu maitinimu nuo 500 €. Sezono piko metu kainos kyla.

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau