Išankstiniai pasiūlymai
Išparduota

Pažintinė kelionė "ISTORINIS MAROKO PAVELDAS" TIK 649 € keliaujant su vaiku! Pusryčiai ir vakarienės!

Marokas, Marakešas Žiūrėti žemėlapyje Išsaugoti Šiuo metu pasiūlymu domisi 1 žmogus

Mūsų rekomendacija

Leiskitės į magiškas ir užburiančias atostogas Maroke! 7 dienų pažintinis turas po Maroką, kurio metu aplankysite žymiausias paslapčių gaubiamo Marakešo vietas: Bahijos rūmus, Sadijos dinastijos kapavietės, šalies sostinę – Rabatą, vieną moderniausių šalies miestų – Kasablanką, jūros gėrybėmis garsėjantį Validija (Oualidija) miestą, Suvairą miestą, dar vadinamą Atlanto vandenyno perlu. 

Pasiūlymas išparduotas
Išsirinkite iš kitų puikių pasiūlymų paspaudę čia arba kreipkites žeiau nurodytais kontaktais ir gaukite geriausią alternatyvų pasiūlymą.

Įskaičiuota

 • Skrydis Vilnius – Marakešas – Vilnius (su persėdimu Rygoje). Rankinis ir registruotas orlaivio bagažas;
 • 7 nakvynės viešbučiuose („Blue Sea“ (Marakešas), „La Perle Mogadore“ (as Suvaira), „Anezi“ (Agadyras) arba panašiuose tos pačios kategorijos viešbučiuose);
 • 7 pusryčiai bei 7 vakarienės;
 • Pervežimai;
 • Profesionalaus gido paslaugos visos kelionės metu (gidas kalba anglų ir rusų kalbomis);
 • Apžvalginės ekskursijos bei išvykos nurodytos programoje (eiliškumas dėl nenumatytų aplinkybių gali keistis).

Neįskaičiuota

 • *pietūs 10 Eur asmeniui/ dienai;
 • Gėrimai pietų bei vakarienės metu;
 • Rekomenduojami arbatpinigiai vairuotojui ir gidui (mokami kelionės pabaigoje);
 • Draudimas;
 • Asmeninės išlaidos, papildomos ekskursijos, miestų turistiniai mokesčiai ir kitos nepaminėtos išlaidos.
   

Apie viešbutį

Visos kelionėss metu gyvensite 4* viešbučiuose, standartinio tipo kambariuose. 

DETALI KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA. Marakešas

Skrydis į Marakešą. Atvykus Jus pasitiks mūsų atstovas. Pervežimas į viešbutį, laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Marakešas

Po pusryčių vyksite į istorinę ekskursiją po Marakešą. Pietų perlu vadinamame Marakeše gausu istorinių paminklų. Leisitės į 3 valandų ekskursiją su profesionaliu ir intelektualiu gidu, kuris supažindins su žymiausiomis Marakešo senamiesčio – medinos – vietomis. Kelionę pradėsite įspūdingais Bahijos rūmais. Jie pastatyti XIX a. ir laikomi vienu pagrindinių šalies kultūrinio paveldo paminklų. Rūmai apsupti sodų, kuriuose veši vaismedžiai ir kvapnios gėlės. Paskui lankysitės Sadijos dinastijos kapavietėse, kurios siekia didžiojo sultono Ahmedo al-Mansūro Saadi (1578–1603) laikus. Kapavietės atrastos apie 1917 m. ir keliautojus itin žavi savo puošybos elementais. Papietavę* leisitės į atradimų kupinas Marakešo medinos turgavietes – soukus.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Marakešas

Laisva diena.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Marakešas–Rabatas–Kasablanka

Pusryčiai. Po pusryčių vyksite į šalies sostinę – Rabatą. Čia aplankysite Karališkuosius rūmus, Hasano bokštą, Mohamedo V mauzoliejų ir senovinę citadelę kasbą (Oudaya Kasbah). Vėliau grįšite į Marakešą, o papietavus* keliausite į vieną moderniausių šalies miestų – Kasablanką. Jūsų lauks turininga ekskursija po miestą, jos metu aplankysite ir gražiąją Hasano II mečetę (apžiūrėsite iš išorės). Vėliau turėsite laisvo laiko. Vakarienė ir nakvynė Kasablankoje.

5 DIENA. Kasablanka–al Džadida–Safis–as Suvaira

Po pusryčių išvyksite link nedidelio miestelio – Mogadoro. Pakeliui į as Suvairą (Essouira), pravažiuosite kelis pakrantės miestus. Už šimto kilometrų nuo Kasablankos sustosite pasivaikščioti al Džadidoje (El Jadida). Šiame senove dvelkiančiame portugališkame mieste apžiūrėsite pylimus, portugališką citadelę ir jos įspūdingą cisternų – vandens rezervuarų – kompleksą. Po valandos kelyje antrasis sustojimas bus jūros gėrybėmis garsėjančiame Validijos (Oualidija) mieste, kuriame galėsite papietauti* ir trumpai pasižvalgyti.

Po pietų lauks išvyka į Safio miestą, esantį į šiaurę nuo as Suvairos. Tai miestas, žavintis portugališka architektūra bei yra vienas didžiausių Maroko Karalystės uostamiesčių. Šiandien šis miestas visoje šalyje garsėja savo puodžių ir keramikos meistrų išsaugotomis žiniomis.

Po apsilankymo Safyje vyksite į as Suvairą.

Vakarienė ir nakvynė as Suvairoje.

6 DIENA. As Suvaira

Po pusryčių dieną pradėsite ekskursija po as Suvairą miestą, dar vadinamą Atlanto vandenyno perlu. Išvysite iki šių dienų nepaliestą miesto mediną, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į įlanką ir uostą. Balti dviaukščiai namai su žaliomis ir mėlynomis durimis, arkadomis puošti keliai bei sijomis apjuostos sienos mena senąją Andalūzijos civilizaciją. Šis uostamiestis dvelkia Portugalijos valdymo laikų palikimu ir žvejyba, kuri neabejotinai svarbi ir šiandien.

Pietūs* žuvies restorane.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje as Suvairoje.

7 DIENA. As Suvaira–Marakešas

Po pusryčių vyksite link Marakešo.
Pietūs*.
Po pietų laisvas laikas.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. Marakešas

Pusryčiai viešbutyje. Pagal numatytą skrydžio laiką, pervežimas į oro uostą ir skrydis.

Žemėlapis

Pasiūlymas išparduotas
Išsirinkite iš kitų puikių pasiūlymų paspaudę čia arba kreipkites žeiau nurodytais kontaktais ir gaukite geriausią alternatyvų pasiūlymą.

Turite klausimų? Mielai atsakysime!

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau