Naudinga informacija
Planuojantiems atostogas

Papildomos paslaugos

  • Lėktuvo bilieto keitimas ir grąžinimas

Informuojame, kad kelionės, kurios vykdomos reguliariaisiais reisais, parduodamą paketą sudaro nekeičiami ir negrąžinami lėktuvo bilietai ir kelionės paketas (apgyvendinimas, pervežimai, turai, ekskursijos) pasirinktoje šalyje ar keliose šalyse. Jeigu Jūs pats, ne dėl Organizatoriaus kaltės, atsisakote kelionės arba negalite į ją vykti, pinigai už lėktuvo bilietą nėra grąžinami, o vardai ir pavardės – nekeičiami.

  • Atvykimo ir išvykimo procedūros

Arrival (Atvykimo)

Galutinio atvykimo oro uoste pirmiausia praeikite muitines/migracijos tarnybą. Jūsų bagažas išduodamas atskiroje salėje pagal reiso numerį. Jei bagažą gavote sugadintą iškarto praneškite jus aptarnaujančiai aviakompanijai. Dėmesio : jei neatsimenate savo bagažo, jokiu būdu neatidarinėkite svetimų lagaminų. Beliks sulaukti kol kiti keleiviai atsiims savus.

Jeigu Jūsų kelionėje yra sujungti keli skrydžiai, tai neatvykus į bent vieną iš jų, aviakompanija gali panaikinti Jūsų užsakymą ir turi teisę atsisakyti registracijos.

Departure (Išvykimo)

Dėmesio: registracijos laikas biliete nenurodomas! Registracija pasibaigia likus 45 min iki skrydžio (kuris nurodytas biliete) maršrutams Europos viduje ir 60 min. iki planuojamo skrydžio kitais tarptautiniais maršrutais. Jei turite daugiau bagažo, deklaruojamų daiktų ar planuojat keisti bilietą ir pan., patartina atvykti į oro uostą anksčiau. Iškilus nesklandumams kuo greičiau kreipkitės į vežėjo biurą esantį oro uoste (informaciją suteiks oro uosto darbuotojai).

Jei skrydis ne tiesioginis, pasitikslinkite ar jūsų bagažas bus registruotas iki galutinio kelionės tikslo.

Jeigu Jūsų kelionėje yra sujungti keli skrydžiai, tai neatvykus į bent vieną iš jų, aviakompanija gali panaikinti Jūsų užsakymą ir turi teisę atsisakyti registracijos.

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau