Paskutinės minutės
kelionės

Kryptis
Pasirinkite
TOP KRYPTYS
KITOS
ATSTATYTI
Mėnuo
Pasirinkite
VASARA
RUDUO
ŽIEMA
PAVASARIS
ATSTATYTI
Kaina asmeniui
Visos kainos
KAINA ASMENIUI
ATSTATYTI
Daugiau pasirinkimų
Pasirinkite
TRUKMĖ
TIPAS
TRANSPORTAS
ATSTATYTI
TRUKMĖ
Pasirinkite
TRUKMĖ
TIPAS
Pasirinkite
TIPAS
TRANSPORTAS
Pasirinkite
TRANSPORTAS
EILIŠKUMAS
Pasirinkite
EILIŠKUMAS
ATSTATYTI

Jeigu esate spontaniška asmenybė ir Jūsų nevaržo griežtas darbo grafikas ar svarbūs asmeniniai planai, paskutinės minutės pasiūlymai poilsinėms kelionėms gali būti geriausias sprendimas Jūsų atostogoms.
Paskutinės minutės kelionės yra pigiausi pasiūlymai, kai iki kelionės lieka dvi ar mažiau savaičių. Tokiu būdu galima rasti labai pigių pasiūlymų net į prabangiausius viešbučius.

Paskutinės minutės kelionės į Turkiją - puiki galimybė už labai mažą kainą surasti vidutinės ar aukštesnės klasės viešbučius. Daugumose šių viešbučių rasite: vandens kalnelius, pramogas vaikams ir suaugusiems. Tai puiki išeitis ieškantiems pigesnių kelionės pasiūlymų.

Paskutinės minutės kelionės į Graikiją labiausiai yra skirtos tiems, kurie nori daugiau pakeliauti po Graikijos salas, pasigrožėti gamta ir paskanauti vietinių patiekalų už mažesnę kelionės kainą.

Turistams, kurie grožisi Portugalija, nuostabia gamta ir mėgstantys aktyvų poilsį, rekomenduojame paskutinės minutės keliones į Madeirą. Čia Jūsų lauks gražiausias Madeiros miestas - Funšalis, aukščiausios salos viršukalės Pico Ruivo ir Pico Arieiro, muziejai ir kiti lankytini objektai.

Paskutinės minutės kelionės į Bulgariją puikus variantas mėgstantiems Balkanų pusiasalį, jo kraštovaizdį ir vietinį maistą. Čia kelionių pasiūlymai yra pigesni nei į Graikiją, tad pasirinkdami Bulgariją neišleisite visų savo santaupų.

O jeigu mėgstate keliauti rudens ir žiemos laikotarpiu, Jums puikiai tiks paskutinės minutės kelionės į Egiptą. Čia ištisus metus šviečia saulė ir savo šiluma Egiptas traukia turistus. Pasiūlymuose galite rasti įvairios klasės viešbučius, už Jums tinkamiausią kainą.

Paskutinės minutės kelionės lėktuvu yra geriausias sprendimas norint savo atostogas praleisti nerūpestingai ir kokybiškai.

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau