Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Egzotika

Pažintinė kelionė "INDIJOS SPALVOS" | NUO 1319 € keliaujant dviese! Su pusryčiais ir vakarienėmis!

Indija, DELI Žiūrėti žemėlapyje Išsaugoti Šiuo metu pasiūlymu domisi 2 žmonės

Mūsų rekomendacija

Kelionė kvepianti prieskoniais ir svaiginanti gausybe sodrių spalvų. Nuostabi kelionė į Indiją: verčianti susimąstyti istorija, įspūdinga religija, etninė mozaika ir nuostabios vietos, įtrauktos į UNESCO sąrašą. Į programą įtraukta: kupinas kontrastų Naujasis Delis, šiuolaikinis pasaulio stebuklas Tadž Mahalas, rožinis Džaipuro miestas, įspūdingas Amero fortas, Fatehpur Sikris – pergalės miestas. Maršrutas Indijoje: apie 1000 km.

1319 €
Kaina asmeniui
Rezervuoti
7 naktys
Nuo: 2023-10-20 Iki: 2023-10-27
Rinktis kitą datą
Išsimokėtinai po 110 € per mėn.
General financing

Įskaičiuota

  • 6 nakvynės ***/**** viešbučiuose miestuose arba priemiesčiuose: 2 Delyje, 1 Mandavoje, 2 Džaipure, 1 Agroje; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais;
  • 6 pusryčiai, 6 vakarienės;
  • Skrydis: Vilnius – Delis – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
  • Kelionė autobusu arba mikroautobusu su oro kondicionieriumi (priklausomai nuo dalyvių skaičiaus);
  • Kelionė į Amero fortą drambliu arba džipu (priklausomai nuo prieinamumo);
  • Kelionės vadovo paslaugos.

Neįskaičiuota

  •  Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, vietiniai gidai: apie 110 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/diena.
  •  Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų į kelionės kainą neįskaičiuoti.
  • Vizos
  • Pasiimdami su savimi JAV dolerius, atminkite, kad keitimams priimami nepažeisti banknotai, išleisti po 2001 m.

Kelionės data ir kainos

Nuo 2023-06-09 iki 2023-06-16

Kelionės kaina keliaujant ir gyvenant dviems asmenims - 1359 €

Avansas - 20%

Likutis mokamas likus ne mažiau nei 30 d. iki išvykimo

1359 €
Kaina asmeniui

Nuo 2023-10-20 iki 2023-10-27

Kelionės kaina keliaujant ir gyvenant dviems asmenims - 1319 €

Avansas - 20%

Likutis mokamas likus ne mažiau nei 30 d. iki išvykimo

1319 €
Kaina asmeniui

Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas!

Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo.

Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos.

Išvykimo metu būtina turėti pasą, kuris galioja ne mažiau nei 6 mėn. po grįžimo iš kelionės arba ID kortelę keliaujantiems į ES šalis.

Apie viešbutį

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA.

Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Skrydis į Naująjį Delį.

2 DIENA. DELIS

Atvykimas į Indijos sostinę ir šalies politinį centrą NAUJĄJĮ DELĮ. Miesto didybę liudija įspūdingi paminklai ir impozantiški valstybiniai pastatai. Naujasis Delis yra šiuolaikinės Indijos, kontrastų kupino miesto įsikūnijimas, kur greta egzistuoja neįsivaizduojamas turtas ir didelis skurdas, istorija ir modernumas. Senojo Delio lankymas: Jama Masjid – didžiausia Indijos mečetė Raj Ghat – Mahatma Gandžio kremavimo vieta. Pasivaikščiojimas iki Raudonojo forto pastatų – didžiulės citadelės iš raudono smiltainio, įtrauktos į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas palei Chandni Chowk – pagrindinę senamiesčio arteriją, kurioje taip pat išsidėstęs šurmuliuojantis turgus. Važiavimas rikša. Naujojo Delio lankytinos vietos: „Qutb Minar“ kompleksas su indų ir islamo architektūros įtaka, Humayuno mauzoliejus – XVI amžiaus Mogolų valdovo kapavietė. Abu šie objektai yra įtraukti į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas iki Indijos vartų – 42 metrų triumfo arkos. Panoraminis važiavimas šalia parlamento rūmų ir Prezidento rūmų. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA. MANDAVA

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į MANDAVĄ. Po pietų pasivaikščiojimas po miestą, vadinamą meno galerija po atviru dangumi. Miesto istorija prasideda XVIII a. Tuomet buvo sukurtos gražios freskos, skirtos papuošti turtingų pirklių namų fasadus, t. y. havelas. Itin spalvingose ir turtingose freskose vaizduojamos erotinio ir religinio gyvenimo scenos. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

4 DIENA. DŽAIPURAS

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į DŽAIPURĄ – Radžastano sostinę vadinama Rožiniu miestu. Šis apibūdinimas kilo nuo spalvingųjų senamiesčio pastatų fasadų – jų rožinė spalva simbolizuoja svetingumą. Džaipuras taip pat yra didingų rūmų ir turgų miestas, garsėjantis puikiais rankdarbiais, o taip pat jis yra vienas didžiausių Indijos auksakalystės ir brangakmenių apdirbimo centrų. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

5 DIENA. AMERO FORTAS

Pusryčiai. Kelionė į AMERO FORTĄ – buvusią valdovų būstinę. Važiavimas drambliu arba džipu į forto kalną. Apsilankymas didinguose forto teritorijoje esančiuose gynybiniuose ir rūmų pastatuose. Po pietų ekskursija po Džaipurą: Miesto rūmai – karališkoji rezidencija ir muziejus, kuriame yra Jantar Mantar astronomijos observatorija, įtraukta į UNESCO sąrašą. Praeinama pro Vėjų rūmus, vieną iš labiausiai atpažįstamų miesto pastatų, kurio šimtai langų puošia originalų fasadą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

6 DIENA. FATEHPUR SIKRIS

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į FATEHPUR SIKRĮ – Pergalės miestą. Aplankymas miesto rūmuose, kurie 14 metų buvo Akbaro Didžiojo imperijos sostinė. Gražiausios iš daugybės buvusios šlovės atminimo vietų yra viešosios ir privačios auditorijos, Mekos mečetės stiliumi suprojektuota Didžioji mečetė ir Penkių aukštų rūmai. Fatehpur Sikris buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą 1986 m. Kelionė į Agrą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

7 DIENA. AGRA

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas AGROJE, buvusioje Didžiųjų Mogalų sostinėje: Tadž Mahalas – viena romantiškiausių vietų pasaulyje, sukurta kaip meilės moteriai įrodymas. Ši didžiausia Indijos vizitinė kortelė, pastatyta XVII a. I pusėje, buvo pripažinta vienu iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų ir įtraukta į UNESCO sąrašą. Po to lankomas Agros fortas – galinga raudono smiltainio tvirtovė, imperijos miestas, apsuptas 2,5 kilometro sienos, dizaino ir statybos šedevras, taip pat esantis UNESCO sąraše. Kelionė į Delį. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

8 DIENA

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Vieta

Delis • Mandava • Džaipuras • Amero fortas • Fatehpur Sikris • Agra

Žemėlapis

1319 €
Kaina asmeniui
Rezervuoti
7 naktys
Nuo: 2023-10-20Iki: 2023-10-27
Rinktis kitą datą
Išsimokėtinai po 110 € per mėn.
General financing

Turite klausimų? Mielai atsakysime!

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau