Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Egzotika

Pažintinė kelionė po Indiją "KARALIŠKASIS RADŽASTANAS" | NUO 1639 € keliaujant dviese! Su pusryčiais ir vakarienėmis!

Indija, DELI Žiūrėti žemėlapyje Išsaugoti Šiuo metu pasiūlymu domisi 2 žmonės

Mūsų rekomendacija

Indija - spalvotą atviruką iš pirmo žvilgsnio primenanti šalis, stebina įvairove bei džiugina savo pasakišku turtingumu. Per daugiau nei dvi savaites trunkančią kelionę, ne tik apžiūrėsite svarbiausius lankytinus objektus, bet ir pasimėgausite nuotykiais: jodinėsite kupranugariais po kopas, plaukiosite po ežerus ir važinėsite tuktukais bei džipais. Apgyvendinimas planuojamas geruose turistinės klasės ir istoriniuose viešbučiuose, tarp kurių interjero pasijusite kaip Maharadža! Indijos pažintinės kelionės ilgis: 2 200 km.

1639 €
Kaina asmeniui
Rezervuoti
15 naktų
Nuo: 2023-06-22 Iki: 2023-07-07
Rinktis kitą datą
Išsimokėtinai po 137 € per mėn.
General financing

Įskaičiuota

  • 14 nakvynių ***/**** žvaigždučių viešbučiuose: 2 Delyje, 1 Mandavoje, 1 Bikaneryje, 2 Džaisalmeryje, 2 Džodhpure, 2 Udaipure, 1 Puškare, 2 Džaipure, 1 Agroje. Dviviečiai kambariai (galima 1 papildoma lova), su vonios kambariais;
  • 14 pusryčių, 14 vakarienių;
  • Skrydžiai;
  • Pervežimai mikroautobusu arba autobusu (priklausomai nuo asmens skaičiaus);
  • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Neįskaičiuota

  • Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo mokesčiai, vietiniai gidai, kelionė tuktukais Džodpure: apie 150 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/asm./d;
  • Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į turistinę kelionę į Indiją reikalinga viza. Indijos e-vizą (ETA) galima įsigyti iš anksto elektroninėje sistemoje https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html ;
  • Kruizas Pičolos ežeru priklauso nuo vandens lygio;
  • Turėdami su savimi JAV dolerių, atkreipkite dėmesį, kad priimami keisti nesugadinti, neaprašyti banknotai, išleisti po 2001 m.

Kelionės data ir kainos

Nuo 2023-06-22 iki 2023-07-07

Kelionės kaina keliaujant ir gyvenant dviems asmenims - 1639 €

Avansas - 20%

Likutis mokamas likus ne mažiau nei 30 d. iki išvykimo

1639 €
Kaina asmeniui

Nuo 2023-09-07 iki 2023-09-22

Kelionės kaina keliaujant ir gyvenant dviems asmenims - 1729 €

Avansas - 20%

Likutis mokamas likus ne mažiau nei 30 d. iki išvykimo

1729 €
Kaina asmeniui

Nuo 2023-10-26 iki 2023-11-10

Kelionės kaina keliaujant ir gyvenant dviems asmenims - 1679 €

Avansas - 20%

Likutis mokamas likus ne mažiau nei 30 d. iki išvykimo

1679 €
Kaina asmeniui

Vietų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas!

Rezervacija yra tvirtinama tik po atlikto apmokėjimo.

Rezervacijai patvirtinti reikalingi visų keliaujančiųjų asmenų vardai, pavardės bei gimimo datos.

Išvykimo metu būtina turėti pasą, kuris galioja ne mažiau nei 6 mėn. po grįžimo iš kelionės arba ID kortelę keliaujantiems į ES šalis.

Apie viešbutį

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA.

Kelionės dalyvių susirinkimas Vilniaus oro uoste. Skrydis į Varšuvą, persėdimas. Tiesioginis skrydis „LOT Polish Airlines“ lėktuvu „Dreamliner“ (Boeing 787) maršrutu Varšuva – Delis.

2 DIENA. NAUJASIS ir SENASIS DELIS

Atvykimas į Indijos sostinę bei svarbų šalies politinį centrą NAUJĄJĮ DELĮ. Miesto didybę liudija įspūdingi paminklai ir impozantiški valstybiniai pastatai. Naujasis Delis - tai šiuolaikinės Indijos kontrastų miestas, kuriame greta susipina pasakiškas turtas ir didelis skurdas, istorija ir modernumas. Apžvalginė ekskursija po Senąjį Delį: Džama Masdžidas – didžiausia mečetė Indijoje, Radž Gatas – Mahatmos Gandžio kremavimo vieta. Pasivaikščiosime po Raudonojo forto – didžiulės raudonojo smiltainio citadelės, įtrauktos į UNESCO sąrašą – pastatus. Aplankysime Čandni Čovką – pagrindinę senamiesčio gatvę, kurioje išsidėstęs šurmuliuojantis turgus. Apžvalginė ekskursija po Naująjį Delį: Kutb Minaro kompleksas, kuriame atsispindi induistų ir islamo architektūros įtaka, Humajūno mauzoliejus- XVI a. Mogolų valdovo kapavietė. Abu lankytini objektai yra įtraukti į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas iki Indijos vartų – 42 metrų aukščio triumfo arką. Panoraminis pasivažinėjimas pro Parlamento pastatą ir Prezidento rūmus. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA. MANDAVA

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į MANDAVĄ. Po pietų pasivaikščiojimas po miestą, vadinamą meno galerija po atviru dangumi. Miesto istorija siekia XVIII a., kai buvo sukurtos įspūdingos freskos, skirtos papuošti turtingų pirklių namų fasadus, t. y. havelas. Itin spalvingose ir turtingose freskose vaizduojamos erotinio ir religinio gyvenimo scenos. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

4 DIENA. DEŠNOKAS - BIKANERAS

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į DEŠNOKĄ. Apsilankymas Karni Mata - žiurkių šventykloje, kurioje gyvena keli tūkstančiai žiurkių. Žiurkės laikomos šventomis, jas garbina ir maitina maldininkai. Kelionė į BIKANERĄ - vieną iš trijų buvusių Radžastano karalysčių, į miestą, garsėjantį Indijos kariuomenės pasididžiavimu – kupranugarių būriais. Po pietų aplankysime neužkariautame Džunagarho forte, slepiančiame nuostabius rūmus ir šventyklas. Pasivažinėsime autorikšomis – tuktukais po miesto gatveles, tarp gausiai dekoruotų havelų ir tradicinių turgaviečių. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

5 DIENA. DŽAISALMERAS

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į DŽAISALMERĄ - Aukso miestą - vieną egzotiškiausių Radžastano regiono vietovių. Tai praeityje buvusio galingo miesto palikimas, stovintis senovės prekybos kelių kryžkelėje. Tai tvirtovė, kurią saugo 99 bastionai. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

6 DIEŃA. DŽAISALMERAS

Pusryčiai. Apsilankymas DŽAISALMERO tvirtovėje, pastatytoje iš auksinio smiltainio, vaizdingai įsikūrusioje ant 80 metrų aukščio kalvos viršūnės. Didingi rūmai, džainistų šventyklos ir gausiai dekoruotos buvusių pirklių rezidencijos. Nuostabą kelia ir tai, jog tai vienintelė tvirtovė Indijoje, kurioje iki šiol yra gyvenama! Po pietų - jodinėjimas kupranugariais per Samo kopas. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

7 DIENA. DŽODHPURAS

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į Džodhpurą - Mėlynąjį miestą, antrą pagal dydį miestą Radžastano regione. Iš miesto atsiveria vienas įspūdingiausių vaizdų visame Radžastane: virš miesto stūkso įspūdinga tvirtovė, kurios papėdėje vingiuoja triukšmingų gatvių ir turgaviečių labirintas. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

8 DIENA. MANDORĖ - DŽODHPURAS

Pusryčiai. Kelionė į MANDORĘ, buvusią Marvaro karalių sostinę, kurios terasiniuose soduose galima pasigrožėti nuostabiais kenotafais ir uoloje iškaltų dievybių skulptūrų galerija. Keliaujame į DŽODHPURĄ. Kelionė į Mehrangarho tvirtovę – didingiausią Radžastano gynybinį statinį, iškilusį ant daugiau nei 120 metrų aukščio uolos. Tvirtovėje stūkso rūmai ir muziejus, su gausia baldų ir ginklų kolekcija, o nuo gynybinių sienų atsiveria įspūdingas vaizdas į mėlynai nudažytus namus, susitelkusius uolos papėdėje. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis. Pasivažinėjimas tuktukais. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

9 DIENA. RANAKPURAS - UDAIPURAS

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į RANAKPURĄ - vieną švenčiausių džainizmo vietų. Ekskursija po XV a. šventyklų kompleksą, vaizdingai įsikūrusį miškingame slėnyje. Apsilankymas Adinatui skirtoje Chaumukha šventykloje. Iš balto marmuro pastatyta šventykla, slepianti savyje įspūdingus ornamentus, beveik visiškai dengiančius jos vidų. Verta atkreipti dėmesį į 1 444 stulpelius – kiekvienas jų yra skirtingas. Kelionė į UDAIPURĄ - Tekančios saulės miestą, laikomą romantiškiausiu miestu visoje Indijoje. Jo užburiantis grožis, vaizdingi ežerai ir nuostabūs rūmai džiugina miesto lankytojus. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

10 DIENA. UDAIPURAS

Pusryčiai. Pasivažinėjimas palei XVII amžių siekiančio dirbtinio ežero pakrantę. Apžvalginė ekskursija po UDAIPURĄ: aplankysime XVII a. Džagdišo šventyklą, XVIII a. Saheliyon-ki-Bari, arba Dvaro damų sodą, Miesto rūmus, bei didžiausią Radžastano karališkąją rezidenciją. Komplekse yra muziejus ir rūmai, kuriuose dar gyvena buvusių valdovų palikuonys, o kiti - paversti prabangiais viešbučiais. Po pietų - kruizas laivu po Pičolos ežerą, kurio metu galėsite pasigrožėti nuostabiais rūmais: Miesto rūmais rytinėje pakrantėje ir ežero rūmais - buvusia karališkąja vasaros rezidencija, o dabar vienu geriausių viešbučių pasaulyje, kuriame dažnai filmuojami populiarūs filmai; čia buvo filmuojamos Džeimso Bondo filmo „Aštuonkojė“ scenos. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

11 DIENA. PUŠKARAS

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į PUŠKARĄ, mažą miestelį prie to paties pavadinimo ežero. Tai vienas švenčiausių Indijos miestų, ypač svarbus hinduizmo išpažinėjams - čia yra viena iš nedaugelio Brahmai skirtų šventyklų. Puškaras kasmet pritraukia šimtus tūkstančių piligrimų. Apgyvendinimas viešbutyje. Pasivaikščiojimas po miestą, palei ežerą ir ghatus – akmeninius pakopinius statinius upės krante, skirtus ritualiniams apsiplovimams. Turėsite galimybę stebėti religinius ritualus bei stebėti pamaldas vienoje iš vietinių šventyklų. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

12 DIENA. DŽAIPURAS


Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į DŽAIPURĄ – Radžastano sostinę vadinama Rožiniu miestu. Išskirtinis miesto apibūdinimas kilo nuo spalvotų senamiesčio pastatų fasadų – jų rožinė spalva simbolizuoja svetingumą. Džaipūras taip pat yra didingų rūmų ir turgaviečių miestas, garsėjantis išskirtiniais rankdarbiais. Miestas taip pat yra vienas didžiausių auksakalystės ir brangakmenių apdirbimo centrų Indijoje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

13 DIENA. AMERO FORTAS - DŽAIPURAS

Pusryčiai. Kelionė į AMERO FORTĄ – buvusią valdovų būstinę. Drambliais arba džipais keliaujame iki kalvos, ant kurios stūkso įspūdingas fortas. Apžiūrėsime didingus gynybinius mūrus ir forto teritorijoje esančius rūmus. Popietinė ekskursija po DŽAIPURĄ: aplankysime Miesto rūmus – tai karališkoji rezidencija su muziejumi, kuriame įsikūrusi Jantar Mantar observatorija, įtraukta į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas iki Vėjų rūmų – labiausiai atpažįstamą miesto pastatą, kurio originalų fasadą puošia šimtai langų. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

14 DIENA. FATEHPUR SIKRIS

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į FATEHPUR SIKRI – pažodžiui išvertus reiškia Pergalės miestą. Apžiūrėsime miesto, kuris 14 metų buvo Akbaro Didžiojo imperijos sostine, rūmų pastatus. Tarp gražiausių iš daugybės buvusią didybę primenančių pastatų, yra privačių ir viešų audiencijų salės, Didžioji mečetė, suprojektuota pagal Mekoje esančios mečetės pavyzdį, ir Penkių aukštų rūmai. 1986 m. Fatehpur Sikri buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą. Kelionė į Agrą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

15 DIENA. AGRA - DELIS

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas AGROJE, buvusioje Didžiųjų Mogalų sostinėje: Tadž Mahalas – viena romantiškiausių vietų pasaulyje, sukurta kaip meilės ženklas moteriai. Ši didingiausia Indijos vizitinė kortelė, pastatyta XVII a. I pusėje, buvo pripažinta vienu iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų ir įtraukta į UNESCO sąrašą. Vėliau apsilankymas Agros forte – galingoje raudono smiltainio tvirtovėje, Imperijos mieste, apsupto 2,5 kilometro sienos. Tai dizaino ir statybos šedevras, taip pat įtrauktas į UNESCO sąrašą. Kelionė į Delį. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

16 DIENA.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Varšuvą, skrydis į Lietuvą.

VIETA

Delis • Mandava • Dešnokas • Bikaneras • Džaisalmeras • Mandorė • Džodhpuras • Ranakpuras • Udaipuras • Puškaras • Amer fortas • Džaipuras • Fatehpur Sikris • Agra

Žemėlapis

1639 €
Kaina asmeniui
Rezervuoti
15 naktų
Nuo: 2023-06-22Iki: 2023-07-07
Rinktis kitą datą
Išsimokėtinai po 137 € per mėn.
General financing

Turite klausimų? Mielai atsakysime!

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau