Apie mus

Esame savo srities specialistai ir tikri kelionių mylėtojai

Kelionių Panoramos komandą sudaro savo srities specialistai ir tikri kelionių mylėtojai, o mus vienijantis tikslas yra suorganizuoti Tavo svajonių atostogas.

Kokia bebūtų Tavo vizija – nardymas Balyje, poilsis po palme Ispanijos paplūdimyje ar istorinio kalnų miestelio tyrinėjimas Italijoje - mes tai suorganizuosime ir nukreipsime svajonės link.

Mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi atstovauti išskirtinai Tavo interesus ir norus, o ištikus netikėtai situacijai ištiesti pagalbos ranką ir pasirūpinti Tavimi. Turime 28 metų kelionių organizavimo patirtį, o daugelį vietų esame aplankę patys, tad įsiklausysime, pasidalinsime patarimais ir pateiksime tik pačius geriausius ir įdomiausius pasiūlymus Tavo atostogoms.

25+ metų patirtis

Esame viena didžiausių patirtį turinčių kelionių agentūrų Lietuvoje. Remdamiesi vertybėmis formuojame savo veiklos pagrindą ir bendradarbiavimą su klientais, verslo partneriais ir kolegomis.

15 000+ klientų

Kokybiškai ir sparčiai teikiame paslaugas, tokiu būdu kuriame vertę klientams ir partneriams. Laikomes pažadų ir susitarimų, džiaugiamės klientų šypsenomis.

TOP pardavėjai

Mūsų komandą sudaro savo srities specialistai, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją, reaguoja į rinkos pokyčius ir yra įvertinti TezTour, Novaturo TOP pardavėjai-konsultantai.

Vertybės

Kuriame teigiamą emocinę aplinką įmonės viduje ir puoselėjame abipusę toleranciją. Visada vertiname gerą nuotaiką kolektyve ir manome, kad lengvas humoras padeda nuveikti rimtus darbus.

Susipažinkite su Kelionių panoramos komanda

Perfekcionizmas - tai priklausomybė nuo sėkmės! Stengiuosi pasiekti maksimaliai gerus rezultatus išpildant visus kliento lūkesčius. Mano tikslas - laimingas Klientas!

Žiedūnė - Pardavimų vadovė

Nauja kelionė - naujas nuotykis, patirtis ir atotrūkis. Keliautojas savo keliones planuoja kruopščiai ir laukia su nekantrumu, tad man svarbu pateisinti Kliento lūkesčius ir jo patirtį paversti nepamirštama.

Inga - Pardavimų vadybininkė

Siekiu, kad Klientas gautų ne tik geriausius kelionių pasiūlymus, bet ir profesionalų, malonų aptarnavimą. Džiaugiuosi dirbdama turizmo sferoje ir galėdama prisidėti prie Klientų atostogų planavimo!

Gabija - Pardavimų vadybininkė

Esu kūrybingas žmogus, tuo pačiu mėgstantis tvarką ir discipliną. Ruošiant reklaminius pasiūlymus stengiuosi paruošti kelionių paketus, kurie siūlo kainos ir kokybės santykį, bei kuria vertę Klientui. 

Justė M. - Marketingo vadybininkė

Kelionės yra nuotykis, tad džiaugiuosi galėdama prisidėti prie kiekvieno Kliento asmeninio nuotykio organizavimo.

Justė G. - Administratorė

Kas dieną vadovaujamės aukščiausiomis vertybėmis. Kiekvieną Klientą stengiamės aptarnauti kaip savo geriausią draugą, sukurti jam jaukumą ir suteikti vertę. Grįžtantys ir patenkinti Klientai man ir mano komandai yra didžiausias įvertinimas.

Kristina - CEO

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau