Apie mus

Esame savo srities specialistai ir tikri kelionių mylėtojai

Kelionių Panoramos komandą sudaro savo srities specialistai ir tikri kelionių mylėtojai, o mus vienijantis tikslas yra suorganizuoti Tavo svajonių atostogas.

Kokia bebūtų Tavo vizija – nardymas Balyje, poilsis po palme Ispanijos paplūdimyje ar istorinio kalnų miestelio tyrinėjimas Italijoje - mes tai suorganizuosime ir nukreipsime svajonės link.

Mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi atstovauti išskirtinai Tavo interesus ir norus, o ištikus netikėtai situacijai ištiesti pagalbos ranką ir pasirūpinti Tavimi. Turime 28 metų kelionių organizavimo patirtį, o daugelį vietų esame aplankę patys, tad įsiklausysime, pasidalinsime patarimais ir pateiksime tik pačius geriausius ir įdomiausius pasiūlymus Tavo atostogoms.

25+ metų patirtis

Esame viena didžiausių patirtį turinčių kelionių agentūrų Lietuvoje. Remdamiesi vertybėmis formuojame savo veiklos pagrindą ir bendradarbiavimą su klientais, verslo partneriais ir kolegomis.

15 000+ klientų

Kokybiškai ir sparčiai teikiame paslaugas, tokiu būdu kuriame vertę klientams ir partneriams. Laikomes pažadų ir susitarimų, džiaugiamės klientų šypsenomis.

TOP pardavėjai

Mūsų komandą sudaro savo srities specialistai, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją, reaguoja į rinkos pokyčius ir yra įvertinti TezTour, Novaturo TOP pardavėjai-konsultantai.

Vertybės

Kuriame teigiamą emocinę aplinką įmonės viduje ir puoselėjame abipusę toleranciją. Visada vertiname gerą nuotaiką kolektyve ir manome, kad lengvas humoras padeda nuveikti rimtus darbus.

Geriausiai apibūdina mūsų darbą – patenkintų klientų atsiliepimai

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau