Apie mus

Esame savo srities specialistai ir tikri kelionių mylėtojai

Kelionių Panoramos komandą sudaro savo srities specialistai ir tikri kelionių mylėtojai, o mus vienijantis tikslas yra suorganizuoti Tavo svajonių atostogas.

Kokia bebūtų Tavo vizija – nardymas Balyje, poilsis po palme Ispanijos paplūdimyje ar istorinio kalnų miestelio tyrinėjimas Italijoje - mes tai suorganizuosime ir nukreipsime svajonės link.

Mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi atstovauti išskirtinai Tavo interesus ir norus, o ištikus netikėtai situacijai ištiesti pagalbos ranką ir pasirūpinti Tavimi. Turime 30 metų kelionių organizavimo patirtį, o daugelį vietų esame aplankę patys, tad įsiklausysime, pasidalinsime patarimais ir pateiksime tik pačius geriausius ir įdomiausius pasiūlymus Tavo atostogoms.

25+ metų patirtis

Esame vieną didžiausią patirtį turinčių kelionių agentūrų Lietuvoje. Remdamiesi vertybėmis formuojame savo veiklos pagrindą ir bendradarbiavimą su klientais, verslo partneriais ir kolegomis.

15 000+ klientų

Kokybiškai ir sparčiai teikiame paslaugas, tokiu būdu kuriame vertę klientams ir partneriams. Laikomes pažadų ir susitarimų, džiaugiamės klientų šypsenomis.

TOP pardavėjai

Mūsų komandą sudaro savo srities specialistai, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją, reaguoja į rinkos pokyčius ir yra įvertinti TezTour, Novaturo TOP pardavėjai-konsultantai.

Vertybės

Kuriame teigiamą emocinę aplinką įmonės viduje ir puoselėjame abipusę toleranciją. Visada vertiname gerą nuotaiką kolektyve ir manome, kad lengvas humoras padeda nuveikti rimtus darbus.

Klientų atsiliepimai

Norime padėkoti jums už kelionės organizavimą. Viskas vyko sklandžiai, informacija suteikiama laiku ir kažkokių nesklandumų nekilo. Labai patiko kelionė, saulė, šiltas oras, jūra - fantastika! Viešbutis taip pat geras, maistas buvo vis kitoks kiekvieną dieną, buvo daug pasirinkimo, dėmesingas personalas, puikus aptarnavimas. Grįžome labai pailsėję, gera nuotaika. Ačiū!

Tomas
Egiptas

Kelionė labai patiko! Labai daug įspūdžių paliko visos ekskursijos, kuriose buvome: safaris su keturračiais pas beduinus buvo labai įdomus ir ganėtinai ekstremalus, kelionė laivu į Giftūno salą, po kurios nuvykome nardyti prie koralų. Taip pat labai patiko kelionė tiesiog į Hurgados miesto turgavietes, kuriose gali pasijausti kaip vietos gyventojas. Bendrai kelionė labai patiko, norisi sugrįžti dar :) Ačiū Jums!

Žana
Egiptas, Hurgada

Kelionė pateisino visus lūkesčius! Kasmet keliaujam su "Kelionių panorama" ir dar nė karto neteko nusivilti.

 

 

Ala
Turkija

Su Jūsų komandos pagalba atostogavome nuostabioje vietoje! Vaizdai kalba patys už save, sunku perteikti nuotraukose. Viešbutis ant kalno, nuo jo atsiveria vaizdai į jūrą ir kalnus. Viešbutyje daug pramogų: vandens parkas, tinka tiek vaikams tiek suaugusiems, skirtingi pasirodymai kiekvieną vakarą. 

Miglė
Turkija

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau