Grupėms

Keliaujantiems nuo 6 asmenų

Norite išvykti atostogauti su savo draugų ar kolegų kompanija? Kelionių panorama pasirūpins visos grupės (nuo 6 asmenų) atostogų organizavimu už Jus.

Grupės išvykimą suorganizuosime į bet kurią pasirinktą šalį ir pasirūpinsime – skrydžio bilietais, kambarių rezervacija, pervežimais, vizomis ir kitais su kelione susijusiais aspektais. Išreikškite savo pageidavimus, o mes suorganizuosime sėkmingą ir įsimintiną Jūsų grupės išvykimą.

Keliaujantiems su grupe suteikiame šias paslaugas:

Skrydžių užsakymas
Viešbučių kambarių ar apartamentų rezervavimas
Maitinimo organizavimas
Pervežimų ir automobilių nuomos organizavimas
Papildomų paslaugų ir pramogų organizavimas
Kelionės vadovo ar gido paslaugų organizavimas
Ypatingos nuolaidos grupėms

Geriausiai apibūdina mūsų darbą – patenkintų klientų atsiliepimai

Kartą metuose mūsų įmonė organizuojasi darbostogas ir keliauja į užsienį visa grupe. Šiais metais mes pasirinkome keliauti su "Kelionių panorama", nes mums pasiūlė įdomių sprendimų ir puikią kainą grupei.

Keliavome trisdešimties žmonių grupe į Graikijos viešbutį skirtą tik suaugusiems - " Ammos Beach". Pavyko puikiai suderinti darbą su atostogomis ir tuo pačiu suartėti su kolegomis. Viešbutyje puikiai veikė internetas, tad dienos metu galėjome dirbti be trikdžių, o vakare Malijos mieste atsipalaiduoti pramogaujant.

Jonas

Su draugėmis turime tradiciją kartą metuose išvykti atostogų į užsienį. Džiugu, kad “Kelionių panoramos” vadybininkės visada padeda rasti kelionę, kuri atitinka visų mūsų norus ir lūkesčius už labai patrauklią kainą.

Lina

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau