Apie mus

Esame savo srities specialistai ir tikri kelionių mylėtojai

Kelionių Panoramos komandą sudaro savo srities specialistai ir tikri kelionių mylėtojai, o mus vienijantis tikslas yra suorganizuoti Tavo svajonių atostogas.

Kokia bebūtų Tavo vizija – nardymas Balyje, poilsis po palme Ispanijos paplūdimyje ar istorinio kalnų miestelio tyrinėjimas Italijoje - mes tai suorganizuosime ir nukreipsime svajonės link.

Mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi atstovauti išskirtinai Tavo interesus ir norus, o ištikus netikėtai situacijai ištiesti pagalbos ranką ir pasirūpinti Tavimi. Turime 28 metų kelionių organizavimo patirtį, o daugelį vietų esame aplankę patys, tad įsiklausysime, pasidalinsime patarimais ir pateiksime tik pačius geriausius ir įdomiausius pasiūlymus Tavo atostogoms.

25+ metų patirtis

Esame viena didžiausių patirtį turinčių kelionių agentūrų Lietuvoje. Remdamiesi vertybėmis formuojame savo veiklos pagrindą ir bendradarbiavimą su klientais, verslo partneriais ir kolegomis.

15 000+ klientų

Kokybiškai ir sparčiai teikiame paslaugas, tokiu būdu kuriame vertę klientams ir partneriams. Laikomes pažadų ir susitarimų, džiaugiamės klientų šypsenomis.

TOP pardavėjai

Mūsų komandą sudaro savo srities specialistai, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją, reaguoja į rinkos pokyčius ir yra įvertinti TezTour, Novaturo TOP pardavėjai-konsultantai.

Vertybės

Kuriame teigiamą emocinę aplinką įmonės viduje ir puoselėjame abipusę toleranciją. Visada vertiname gerą nuotaiką kolektyve ir manome, kad lengvas humoras padeda nuveikti rimtus darbus.

Geriausiai apibūdina mūsų darbą – patenkintų klientų atsiliepimai

Esu užkietėjęs keliautojas ir tikrai teko bendrauti su daug agentų, bet Martyna iš Kelionių panoramos pavergė savo nuoširdumu ir energija. Žaibišku greičiu rado kelionę, kuri atitiko visus mūsų reikalavimus ir lūkesčius! Iš kelionės grįžome nuostabiai pailsėję, bet suvokėmė, kad pamiršome viešbutyje mobilų telefoną, o Martyna ir toliau mumis rūpinosi ir padėjo atgauti brangų daiktą, kurį palikome užsienyje. Ačiū už nuostabų klientų aptarnavimą!

Lukas

Jau daugiau kaip 5 metus esu Žiedūnės klientė ir drąsiai galiu pasakyti, kad būsiu ir toliau. Mes su šeima patikime Žiedūnei visas savo atostogas, nes žinome, kad su mielu noru suorganizuos, patars ir padės. Su Žiedūne visada randame bendrą kalbą, nes ji įsiklauso ir suorganizuoja tai ko paprašome. Man atostogos prasideda, kai paskambinu Žiedūnei, nes ji savo srities profesionalė, tad galiu ilsėtis jau atostogų planavimo etape.

Loreta

Su Gabijos pagalba įsigyjome kelionę į Graikijos viešbutį „Lindos Imperial“. Ji skyrė daug dėmesio bendravimui su mumis, nes mes niekaip negalėjome išsirinkti, bet Gabija kantriai išklausė ir sudeliojo mums nuostabią kelionę. Kelionės metu mes netgi nusprendėmė prasitęsti atostogas, nes mum tiesiog nesinorėjo grįžti. Pakako parašyti Gabijai per „Facebook messengerį“ ir ji pratesė kelionę mums begulint ant gultų prie baseino. Su vyru juokėmės, kad negali būti taip paprasta, bet buvo! Ačiū Gabija!

Simona

Keliavome per Covid-19 pandemiją, tad labai bijojome nežinomybės, formų ir testų. Po pokalbio su Inga supratome, kad bijome, nes tiesiog nežinome. Jos kantrybės ir malonaus aptarnavimo dėka mes iškeliavom ilgai lauktų atostogų! Inga mum viską kuo paaiškino, atsiuntė formas, padėjo užpildyti ir netgi suorganizavo privatų transferį. Atostogavome „Sueno Deluxe Belek“ viešbutyje Turkijoje ir tiesiot negalėjome atsidžiaugti!

Virginija

Ieškojome kelionės naujavedžiams, tad buvome itin išrankūs, nes kelionės proga buvo itin svarbi ir norėjosi ją įsiminti visam gyvenimui. Turėjome didelį norų ir reikalavimų sąrašą, bet ribotą biudžetą. Nepaisant to Agnietė pranoko visus lūkesčius! Ji rado mums kelionę, priskyrė specialią naujavedžių nuolaidą ir mes su vyru iškeliavome į išsvajotus Maldyvus!

Lina

Per „Kelionių panoramą“ keliavau pirmą kartą ir mano pirminis kontaktas buvo - Ugnė! Kai pradėjau su ja pokalbį telefonu, tai toliau ir ieškoti nereikėjo. Ji man rado geriausią kainą tarp visų organizatorių į mano norimą „Rixos Sungate“ viešbutį. Puikiai suprato mano poreikius, o bendravimas su ja buvo jaukus ir efektyvus. Sekantį kartą kreipsiuos į Ugnę iš „Kelionių panoramos“.

Vytautas

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau