Kryptis
Pasirinkite
TOP KRYPTYS
KITOS
ATSTATYTI
Mėnuo
Pasirinkite
VASARA
RUDUO
ŽIEMA
PAVASARIS
ATSTATYTI
Kaina asmeniui
Visos kainos
KAINA ASMENIUI
ATSTATYTI
Daugiau pasirinkimų
Pasirinkite
TRUKMĖ
TIPAS
TRANSPORTAS
ATSTATYTI
TRUKMĖ
Pasirinkite
TRUKMĖ
TIPAS
Pasirinkite
TIPAS
TRANSPORTAS
Pasirinkite
TRANSPORTAS
EILIŠKUMAS
Pasirinkite
EILIŠKUMAS
ATSTATYTI

Poilsinės kelionės į Turkiją pasiūlymai

 

Kiekvienais metais Turkija poilsiautojus traukia vienais geriausių Europoje viešbučių kompleksais, kuriuose siūlomas viskas įskaičiuota poilsis su nepriekaištingu aptarnavimu. Nerūpestingos atostogos, kurių metu poilsiautojams nereikia nieko planuoti patiems, iš tiesų turi žavesio ir vilioja keliautojus!

Kada geriausia vykti į Turkiją?

Sezonas Turkijoje prasideda Balandžio mėnesį ir tęsiasi iki Lapkričio mėnesio pradžios. Norint išvengti didelių karščių (28 °C - 33 °C ) šią kryptį rekomenduojama rinktis sezono pradžioje arba pabaigoje.

Kokiems keliautojams tinka ši kryptis?

Turkiją dažniausiai renkasi šeimos su mažamečiais vaikais dėl viešbučiuose esančių vandens pramogų parkų, žaidimų aikštelių ir vaikų klubų, kuriuose jaunieji poilsiautojai tikrai nenuobodžiauja. Tačiau Turkijos kurortai gali didžiuotis ne tik puikiais viešbučiais, bet ir nuostabaus grožio gamta, istoriniais paveldais ir kraštovaizdžiais, tad mėgstantys pasyvų poilsį derinti su aktyviu poilsiu Turkijoje gali turėti tikrai tobulas atostogas.

Kur apsistoti Turkijoje?

Turkijoje galite apsistoti įvairaus lygio viešbučiuose nuo ekonominės klasės iki VIP ir pasirinkti įvairius maitinimo paketus, tačiau vienas populiariausių - viskas įskaičiuota poilsis!

Kiek laiko trunka skrydis į Turkiją?

Skrydžiai į Turkiją iš Lietuvos trunka apie 3 val.

Kiek kainuoja nuvykti į Turkiją?

Savaitės laiko atostogas Turkijoje, ekonominės klasės viešbutyje, su viskas įskaičiuota galite įsigyti vos nuo 200 € asmeniui, aukštesnės klasės viešbučiai gali kainuoti nuo 600 € asmeniui, kainos priklauso nuo sezono ir viešbučių užimtumo.

Jūsų privatumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Plačiau